Autor Wątek: Pomysły na rp.  (Przeczytany 1895 razy)

Emily

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Pomysły na rp.
« dnia: Czerwiec 29, 2013, 21:15:43 »
A więc, tutaj piszemy nasze propozycje na rp. Podczas spotkania wybieramy najlepsze i je ,,odgrywamy''. To tyle, branoc. ;)
Mój kolor moderowania.

Tara

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rp.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2013, 10:57:25 »
Ja mam taki pomysł....

Był piękny, upalny dzień. Wszystkie wilki jak zawsze, poszły się napić. Jeden z wilków naszego stada zaczął się topić. Wtedy Shiba i Emily popłynęliśmy go ratować. Shiba zabrał go na skałę, żeby mógł odpocząć, a Emily i Avalon przyniosły mu wodę i jedzenie. Później ten wilk podziękował im i później wszyscy świętowali. Emily, Shiba i Avalon poszli na polowanie. Upolowali dla całego stada 3 duże jelenie. Shiba zaproponował Emily spacer. Emily się zgodziła i spędzili całą noc dla siebie. Avalon podglądała ich czy Shiba nie zapyta przypadkiem Emily o partnerstwo. Jednak tak nie było. Następnego dnia, nad rankiem Avalon obudziła Shibę i zabrała go nad rzekę. Zapytała co robili na tym spacerze. On powiedział: A nic nie robiliśmy...Gadaliśmy sobie i patrzyliśmy na gwiazdy...Avalon myślała, że powie co innego. Zapytała: A chciałeś jej coś powiedzieć ? Shiba na to : Nie, nic ...

I co wy na to ? Dalszą część opowiem kiedy indziej ;)
Mój kolor moderowania.


LALALA, a ja mam fajny podpis, a wy NIE ! :D

SpiritSun

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Pomysły na rp.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2013, 09:03:42 »
Tytuł: Wilcza obława
Potrzeba: Min 4 wilków i 1 os ,,przebranej'' (zrobi postać bez karty na forum) psa (aby było ciekawiej)
Fabuła: Stado spokojnie sb żyje a tu pewnego dnia doline napadają ludzie. Wilki walczą z psami itp. Jednego z wilków ludzie porywają a 2 inne go ratują w czasie gdy reszta broni terenu. XD Poza tym ktoś może byc zabity w miedzy czasie , można sie pokłucić czy coś :D Luźne rp :)
I was bleeding
Stop beliving
Could have die
THIS SONG  SAVED MY LIFE

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
underword arminair brazylia2014 magicbears mustangi